DNY YAPI DENETİM

 

Yapı denetim kuruluşları; 01.01.2011  tarihinde Yapı Denetim kanunun tüm Türkiye'yi kapsayacak şekilde genişletilmesi ile 62 ilde daha kurulmaya başlanıldı bu aşamada Kayseri’de  faaliyet yapmak üzere 17 adet yapı denetim kuruluşu belirlendi ve  4708 sayılı Yapı Denetimi Hakkındaki Kanun hükümlerine göre , Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilmiştir.

 

Yapı denetim firmaları içerisinde ilk kurulanlar arasında olan , ISO 9001-2008, TÜV SÜD sahibi 1074 nolu yetki belgesi ile DNY YAPI DENETİM LTD.ŞTİ. olarak, yasanın verdiği yetkiler dahilinde, mimarlık ve mühendislik kurallarına uygun olarak çağdaş standartlarda yapı denetimi hizmetini sürdürmektedir. Şirket ilkelerimiz; etik değerlere bağlı kalarak, teknik yenilikleri takip etmek ve her geçen gün kendini geliştirerek hizmet sunmaktır. Profesyonelce yaklaşım, analiz, çözüm ve sonuç üreterek, kendi kulvarımızda önder olmak hedeflerimiz arasında başta yer almaktadır.

 

Kayseri’nin çeşitli prestij projelerine imza atan ekibin deneyimlerini kurumsal bir anlayış, vizyonel bir duruş kazandırmak, geleceğe kaliteli, uzun ömürlü uygulamalar kazandırmak arzusu ile bir çatı altında buluşmuştur.

Şirketin kurucusu Osman ÇİFÇİ ; 11 yıllık deneyimini sektörün güvenilir ve kurumsal şirket ihtiyacını öngörerek, bu konudaki açığı kapatmak vizyonunu geleceğe taşımak istemektedir.

 

DNY YAPI DENETİM LTD.ŞTİ. olarak, denetçi mimar, mühendis ve kontrol elemanı müh. seçerken bilfiil proje ve şantiye deneyimli, özellikli projelerde görev almış, kanunun öngördüğü denetçi özelliklerine haiz kişiler olmasına özen gösteriyoruz.

 

Mesleki deneyim, liyakat ve kariyeriyle kendi branşlarında başarılarını ispatlamış , bir ekiple sunduğumuz yapı denetim hizmetlerinde öncelikli hedefimiz , kaliteyi yaşam tarzı olarak benimseyenlerin çözüm ortağı olmaktır.

 

Şirketimizde görev alan denetçi mimar, mühendis, yardımcı kontrol mühendisleriyle teknolojik gelişmelere bağlantılı olarak konunun uzman kişilerini davet ederek eğitim ve seminerleri periyodik olarak almaktadırlar.

"İnsanlar özgür olmalı, yapılar değil."Anlayışı ile çalışan şirketimizin, temel amacı insanımızın, daha sağlam ve sağlıklı yapılarda yaşam kalitesini en üst düzeye çıkarmaktır.
 Bugüne kadar yaptığımız çalışmaların bundan sonra yapacaklarımıza referans olacağını düşünüyoruz.


Birlikte çalışmak ümidiyle mutlu yarınlar dileriz.